KONST / Litografier / Färglitografi 12113145
nr 1211 3145
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad 1974, PT, möss, bladets mått: 29x21 ca
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:30:26
100 kr
150 kr
250 kr
22 okt
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin